Fastron 1210ASM-R56J-01
General Purpose Inductor, 560uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1210
数据表和文档
Master Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
Introduction Date2021-03-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 years ago)
描述
Inductor RF Chip Molded/Unshielded Wirewound 0.56uH 5% 25MHz 45Q-Factor Ceramic 0.46A 1Ohm DCR 1210 Automotive AEC-Q200 T/R