Fastron 1206F-4R7J-01
General Purpose Inductor, 4.7uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1206
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页5 年前
Master Electronics
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
描述
Wire-wound Ferrite RF Chip Inductor 4.7®H 5% 280mA Taped/Reel 2000 QTY
1206 WIREWOUND FERR IND 4.7uH 5%