Fastron 1206F-3R9K-01
General Purpose Inductor, 3.9uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1206
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页3 年前
Electro Sonic
Master Electronics
Mouser
供应链
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.4000
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 years ago)
描述
Wire-wound Ferrite RF Chip Inductor
Fastron
1206 WIREWOUND FERR IND 3.9uH 10%
1206 and Larger Surface Mount Inductors 3.9nH 7.9 MHz 10%