Fastron 1206ASM-R39J-08
General Purpose Inductor, 0.39uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1206
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页3 年前
Master Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
描述
Inductor RF Chip Molded Wirewound 0.39uH 5% 50MHz 55Q-Factor Ceramic 0.53A 0.75Ohm DCR 1206 Automotive AEC-Q200 T/R