Fastron 1206AS-R68K-08
General Purpose Inductor, 0.68uH, 10%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1206
数据表和文档
Electro Sonic
Burklin Elektronik
Introduction Date2021-02-23
描述
Wire-wound Ceramic RF Chip Inductor
Fastron
RF choke, SMD 1206, 680 nH, 430 mA, 1206AS-R68K-08