Fastron 1206AS-2R2K-01
Wire-wound Ceramic RF Chip Inductor 2200nH 10% 280mA Taped/Reel 2000 QTY 1206 SMD
数据表和文档
Electro Sonic
Burklin Elektronik
描述
General Purpose Inductor, 2.2uH, 10%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1206
1206 WIREWOUND CER IND 2.2uH 10%
RF choke, SMD 1206, 2200 nH, 280 mA, 1206AS-2R2K-01