Fastron 1008AS-1R0K-08
Wire-wound Ceramic RF Chip Inductor 1000nH 10% 370mA Taped/Reel 1000 QTY
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页3 年前
Electro Sonic
Master Electronics
供应链
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.4000
Introduction Date2021-02-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 years ago)
描述
General Purpose Inductor, 1uH, 10%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1008