Fastron 0805ASM-R29J-08
General Purpose Inductor, 0.29uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0805
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet1 页3 年前
Datasheet1 页5 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
Introduction Date2021-02-23
描述
Inductor RF Chip Molded Wirewound 0.29uH 5% 100MHz 40Q-Factor Ceramic 0.26A 1.8Ohm DCR 0805 Automotive T/R