Fastron 0805AS-3R3K-08
Inductor RF Chip Molded Wirewound 3.3uH 10% 7.9MHz 15Q-Factor Ceramic 120mA 5.1Ohm DCR 0805
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页3 年前
Electro Sonic
Master Electronics
TME
供应链
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.4000
Introduction Date2021-02-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 years ago)
描述
Wire-wound Ceramic RF Chip Inductor
Fastron
General Purpose Inductor, 3.3uH, 10%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0805