Essentra WIT-RT-1050-M
Cable Tie, Realeasable, Nylon, 10.5" L, 2.5" Hold Dia, 40 Lbs, Cable Tie Series
数据表
价格与库存
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet1 页7 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
-14.05%
相关零件
PanduitPLT2S-M
Cable Tie, 7-1/2 in L, 1-3/4 in Max Bundle Dia., Natural, Nylon 6/6, 50 lb Strength, 1000 PK
PanduitBT2S-M
PANDUIT BT2S-M Cable Tie, Nylon 6.6 (Polyamide 6.6), Natural, 203 mm, 4.7 mm, 51 mm, 50 lb
PanduitSST2S-M
Cable Tie, 7 in L, 1-3/4 in Max Bundle Dia., Natural, Nylon 6/6, 50 lb Strength, 1000 PK
HellermannTytonT50R9M4
HellermannTyton T50R9M4 Cable Tie, Standard, 8"L, 50lb, PA66, Natural, 1000/Pkg, T-Series
TE Connectivity1-604772-9
Cable Tie, 8 L, Natural, 100Pk |Amp Te Connectivity 1-604772-9
HellermannTytonT40R9M4
HellermannTyton T40R9M4 Cable Tie, Standard, 8"L, 40lb, PA66, Natural, 1000/Pkg, T-Series
描述
Cable Tie;Release;Natural;10.5 In.;40 lb Load
CBL TIE RELEASABL NAT 40LB 10.5"
Cable Ties, Wrap IT Nylon 6/6 Natural 63.5mm
Cable TieReleaseNat10.5 in Lg4