Epson FC1610AN 32.7680KA-AC
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 0.032768MHz Nom
Production
价格与库存
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet2 页0 年前
Datasheet0 页0 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-14.50%
供应链
Country of OriginJapan, Mainland China, Malaysia, Thailand
Introduction Date2016-02-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
9pF ¡À20ppm 32.768KHz 90K¦¸ 1.65mm*1.05mm*500¦Ìm
KHZ XTAL +/-20PPM,-40~85C 9.0PF BULK
CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD