EPCOS B82464Z4102M000
General Purpose Inductor, 1uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4141
Obsolete
数据表
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
FarnellB82464Z4102M00001
16h
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页15 年前
Farnell
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
描述
SMD / SMT Inductors (Coils)
SMD POWER IND, 1UH, 7.5A, 20%; Inductance:1µH; RMS Current (Irms):7.5A; Inductor Construction:Shielded; Saturation Current (Isat):10A; Product Range:B82464Z4 Series; Inductor Case / Package:-; DC Resistance Max:7000µohm
INDUCTOR, POWER, 1UH, 7.5A, 20%; Inductance: 1µH; Inductance Tolerance: ± 20%; DC Resistance Max: 7000µohm; DC Current Rating: 7.5A; Core Material: Ferrite; Inductor Case Style: SMD; No. of Pins: 2; SVHC: No SVHC (20-Jun-2011);