EPCOS B82464G4333M000
Ind Power Shielded 33uH 20% 100KHz Ferrite 1.85A Blister T/R
EOL
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页6 年前
Newark
element14 APAC
Future Electronics
Farnell
库存历史记录
3 个月趋势:
+5.55%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 EPCOS B82464G4333M000 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginGermany
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2005-11-21
Lifecycle StatusEOL (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Wurth Elektronik74404084330
FIXED IND 33UH 1.8A 97 MOHM SMD
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 100KHz Ferrite 1.7A 0.096Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 100KHz 1.8A 0.097Ohm DCR 3131 T/R
General Purpose Inductor, 33uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4040
Inductors for Power Circuits, Wound Ferrite, Automotive
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 33uH 20% 100KHz 20Q-Factor Ferrite 1.7A 0.145Ohm DCR T/R
描述
General Purpose Inductor, 33uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4141
INDUCTOR, POWER, 10X10, 33UH; Inductance:33µH; Inductance Tolerance:± 20%; DC Resistance Max:0.075ohm; DC Current Rating:1.85A; Core Material:Ferrite; Inductor Case Style:SMD; No. of Pins:2; SVHC:No SVHC (20-Jun-2011); Climatic Category:55/125/56; Core Material:Ferrite; DC Current Max:1.85A; External Depth:10.4mm; External Length / Height:4.8mm; External Width:10.4mm; Inductance Measurement Frequency:0.1MHz; Inductor Type:Power Inductor; Operating Temperature Max:125°C; Operating Temperature Min:-55°C; Package / Case:10 x 10; Reel Quantity:750; Resistance:0.075ohm; Resonant Frequency:10MHz; Tape Width:16mm; Termination Type:SMD; Tolerance +:20%; Tolerance -:20%