TDK B72520T170K62V9
Varistor 24.3V 200A 1206
数据表
价格与库存
数据表和文档
DigiKey
Datasheet15 页23 年前
相关零件
TVS Varistor, 17 VAC, 22 VDC, Standard, 44 V, 1206 [3216 Metric], Multilayer Varistor (MLV)
Epcos 24.3 - 29.7V 200A 0.6J 44V Clamp 1206 Metal Oxide Varistor