EPCOS B72510E0110K062
Epcos 16.2 - 19.8V 120A 0.2J 35V Clamp 0805 Metal Oxide Varistor
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet87 页10 年前
Newark
element14 APAC
Ciiva
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
-1.98%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 EPCOS B72510E0110K062 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Epcos CT Series 15V 120A.2J 33V Clamp 0805 Ceramic Transient Voltage Suppressor
TVS Varistor, 8 VAC, 11 VDC, Standard, 33 V, 0805 [2012 Metric], Multilayer Varistor (MLV)
18V 120A 1 16.2V 198V 14V 11V 200mJ 400pF@1kHz 0805 2mm*1.25mm*1.4mm
LittelfuseV22ZA05P
ZA Series 18 VDC 14 V RMS 51 V Clamp 100 A 400 pF Radial Lead Varistor
LittelfuseV22ZU05P
ZA Series - Low to Medium Voltage Radial Leaded Varistor, 100A, disc 5mm, RoHS
LittelfuseV22ZT05P
描述
18V 120A 2 16.2V 198V 14V 11V 200mJ 400pF@1kHz 0805 2mm*1.25mm*1.4mm
Var MLV 11VAC/14VDC 120A 18V 0805 SMD T/R Automotive AEC-Q200
Varistors; TDK; B72510E0110K062; 35 V; 14 V; Surface Mount; 400 pF
Cut Tape 2 Surface Mount VARISTOR TVS Varistor 35V 1A 10% 0.005W
EPCOS B72510E0110K062 TVS Varistor, MLV E Series, 11 V, 14 V, 35 V, 0805 [2012 Metric], Multilayer Varistor (MLV)
Metal-Oxide Varistor 11Vrms 5mW 0805
RS APAC
Chip Varistors / Ceramic Transient Voltage Suppressors, Maximum continuous voltage=14V, Maximum Clamping Voltage (8/20μs)=35V
Varistor, Multilayer, 14Vdc, 0805; Voltage Rating Vac:11V; Voltage Rating V Dc:14V; Product Range:Mlv E Series; Clamping Voltage Vc Max:35V; Varistor Case Style:0805 [2012 Metric]; Varistor Type:Multilayer Varistor (Mlv); Peak Surge Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B72510E0110K062