EPCOS B72500T0140K060
Var Mov 14VAC/18VDC 30A 22V 0603 SMD T/r
数据表和文档
IHS
Datasheet80 页4 年前
Ciiva
element14 APAC
库存历史记录
3 个月趋势:
-34.99%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 EPCOS B72500T0140K060 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.40.00
Introduction Date2001-04-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
Epcos 24.3 - 29.7V 30A 0.2J 46V Clamp 0603 Metal Oxide Varistor
TVS Varistor, 14 VAC, 18 VDC, Standard, 40 V, 0603 [1608 Metric], Multilayer Varistor (MLV)
Epcos 19.8 - 24.2V 30A 0.2J 40V Clamp 0603 Metal Oxide Varistor
TVS Varistor, 14 VAC, 18 VDC, MLA, 54 V, 0603 [1608 Metric], Multilayer Varistor (MLV)
TVS Varistor, 17 VAC, 22 VDC, TransGuard, 50 V, 0603 [1608 Metric], Multilayer Varistor (MLV)
KYOCERA AVXVC08LC18A500DP
0805 18 V 80 pF Surface Mount MultiLayer Ceramic Transient Voltage Suppressor
描述
Chip Varistors / Ceramic Transient Voltage Suppressors, Maximum continuous voltage=18V, Maximum Clamping Voltage (8/20μs)=40V
VARISTOR, 0603, 18VDC; Voltage Rating VAC: 14V; Voltage Rating V DC: 18V; Product Range: CT Series; Clamping Voltage Vc Max: 40V; Varistor Case Style: 0603 [1608 Met; Available until stocks are exhausted Alternative available