TDK B72220S0170K101
Epcos Standard Series Metal Oxide Varistor 15.6nF 20A; Clamping 53V; Varistor 27V
数据表和文档
TME
Datasheet47 页8 年前
Datasheet47 页9 年前
Datasheet16 页20 年前
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
element14 APAC
Farnell
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
B722 Series 22 V 17 Vrms 53 V Clamp 2000 A 15.6 nF StandarD Leaded Varistor
Epcos Standard Series Metal Oxide Varistor 13nF 20A; Clamping 65V; Varistor 33V
20Mm Radial Disc Mov /Tape & Reel - 14" Reel |Bourns, Inc. MOV-20D270KTR
PanasonicERZV14D330
Varistor [Panasonic Automotive & Industrial Systems] ERZV14D330 Varistor
LittelfuseV33ZA70P
Varistor, Circuit Protect, 21VAC/27VDC, 58V, 20A, Metal Oxide, 13000pF, Radial
LittelfuseV33ZT70P
ZT Series Ø20 mm 21 Vrms 27 V 2 kA 13000 pF Radial Metal Oxide Disc Varistor
描述
Var MOV 17VAC/22VDC 2000A 27V Thru-Hole Radial Automotive Bulk
Leaded Disk Varistors, Max. Operating Voltage [AC]=17Vrms, Max. Surge Current Imax(8/20μs,1time)=2000A
BULK 2 Radial Through Hole VARISTOR TVS Varistor 53V 20A 20mm 10%
27V 2KA 1 24.3V 297V 22V 17V 14J 15.6nF@1kHz 25.5mm
SIOV Metal Oxide Varistor, 17Vrms, 0.2W
RS APAC
53V 22V 17V 27V Plugin Varistors ROHS
Varistor, 14J, Through Hole Mount
VARISTOR, 14.0J, 17VAC; Voltage Rating VAC: 17V; Voltage Rating V DC: 22V; Product Range: B722 Series; Clamping Voltage Vc Max: 53V; Varistor Case Style: Disc 20mm; Varistor Type: Metal Oxide Varistor (MOV); Peak Surge Current