EPCOS B72220S0111K101
VARISTOR 180V 6.5KA DISC 20MM / 180 V 6.5 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Production
价格与库存
数据表和文档
Burklin Elektronik
Datasheet47 页8 年前
Newark
element14 APAC
Ciiva
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
-14.93%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 EPCOS B72220S0111K101 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
SnapEDA
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
LittelfuseV130LA20AP
Varistor Metal Oxide 130 Volt AC 175 Volt 6500 Amp 228 Volt Through Hole Bulk
LittelfuseV130LA20BP
VARISTOR, CIRCUIT PROTECTION, 130VAC, 325V, 6500A, METAL OXIDE, 1900PF, RADIAL
LittelfuseV130LT20BP
Var MOV 130VAC/175VDC 6500A 220V Thru-Hole Radial T/R
Epcos B72220S0950K101 95V 50J 20mm Standard series Metal Oxide Leaded Varistor
PanasonicERZ-V14D221
SURGE ABSORBER VARISTOR Varistor, 180V, 78J, Through Hole Mount
PanasonicERZ-V14D201
Var 130Vac 170Vdc 6000A 200V Th Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERZ-V14D201.
描述
Varistor, 115Vac, 150Vdc, 300V, 20Mm Disc; Voltage Rating Vac:115V; Voltage Rating Vdc:150V; Product Range:Standard Series; Clamping Voltage Vc Max:300V; Varistor Case Style:Disc 20Mm; Peak Surge Current @ 8/20Μs:6.5Ka Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B72220S0111K101