EPCOS B72214S0151K101
VARISTOR 240V 4.5KA DISC 14MM / 240 V 4.5 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
数据表和文档
Newark
Ciiva
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
+84.34%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 EPCOS B72214S0151K101 符号、封装和 3D STEP 模型。
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
SIOV METAL OXIDE VARISTOR Varistor, 200V, 40J, Through Hole Mount
PanasonicERZ-E10A201
TVS Varistor, 150 V, 200 V, E10, 340 V, Disc 11.5mm, Zinc Oxide Non-Linear Resistor (ZNR)
B722 Series 180 V 140 Vrms 360 V Clamp 4500 A 820 pF StandarD Leaded Varistor
SIOV METAL OXIDE VARISTOR Varistor, 170V, 34J, Through Hole Mount
LittelfuseV150LA10AP
LA Series 200 VDC 150 V RMS 395 V Clamp 4500 A 800 pF Radial Lead Varistor
PanasonicERZ-E08A271
455V 0.4W 330pF@1kHz 35J 225V 175V 270V 2500A Radial Leaded Varistors ROHS
描述
VARISTOR, METAL OXIDE, 395V, DISC 15.5MM; Voltage Rating VAC: 150V; Voltage Rating V DC: 200V; Product Range: B722 StandarD Series; Clamping Voltage Vc Max: 395V; Varistor Case Style: -; Varistor Type: Metal Oxide Varistor (MO
Tvs Varistor, 395V, Mov; Voltage Rating Vac:150V; Voltage Rating Vdc:200V; Product Range:B722 Standard; Clamping Voltage Vc Max:395V; Varistor Case Style:-; Peak Surge Current @ 8/20Μs:4.5Ka; Operating Temperature Min:-40°C Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B72214S0151K101