EPCOS B72214S0110K101
Epcos Standard Series Metal Oxide Varistor 12.1nF 10A; Clamping 36V; Varistor 18V
数据表和文档
Burklin Elektronik
Datasheet47 页8 年前
Newark
Ciiva
element14 APAC
Farnell
库存历史记录
3 个月趋势:
-59.22%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 EPCOS B72214S0110K101 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.40.00
Introduction Date2001-04-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
SIOV METAL OXIDE VARISTOR Varistor, 14V, 3.2J, Through Hole Mount
PanasonicERZV10D220
VARISTOR 22V 1KA DISC 10MM / 22 V 1 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 11.5mm
PanasonicERZ-V10D220CS
Znr Mov Transient/Surge Absorbers, type D Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERZ-V10D220CS
LittelfuseV22ZA3P
VARISTOR, CIRCUIT PROTECTION;14VAC;43V;1000A;METAL OXIDE;9000PF;RADIAL;2500V
Var MOV 14VAC/18VDC 1000A 22V Thru-Hole Radial Automotive Bulk
LittelfuseV22ZT3P
ZT Series 18 VDC 14 V RMS 43 V Clamp 1000 A 9000 pF Radial Lead Varistor
描述
VARISTOR, 3.2J, 11VAC; Voltage Rating VAC: 11V; Voltage Rating V DC: 14V; Product Range: B722 Series; Clamping Voltage Vc Max: 36V; Varistor Case Style: Disc 14mm; Varistor Type: Metal Oxide Varistor (MOV); Peak Surge Current