EPCOS B72210S00250K101
Epcos Standard Series Metal Oxide Varistor 3.2nF 5A; Clamping 77V; Varistor 39V
数据表
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
UnikeyICB72210S00250K1018,345250
3h
数据表和文档
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet46 页14 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-3.33%
描述
EPCOS Standard, 77V 5A, 31VDC 25VAC