EPCOS B72207S0350K101
Epcos B72207S0350K101 35V 2.5J 7mm Standard series Metal Oxide Leaded Varistor
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet47 页8 年前
Newark
Ciiva
TME
Farnell
库存历史记录
3 个月趋势:
+48.28%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 EPCOS B72207S0350K101 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.40.00
Introduction Date2001-04-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
SIOV METAL OXIDE VARISTOR Varistor, 45V, 2.5J, Through Hole Mount
SIOV METAL OXIDE VARISTOR Varistor, 56V, 3J, Through Hole Mount
Epcos B72207S0400K101 40V 3J 7mm Standard series Metal Oxide Leaded Varistor
LittelfuseV56ZA2P
VARISTOR, CIRCUIT PROTECTION, 35VAC/45VDC, 107V, 5A, METAL OXIDE, 700PF, RADIAL
LittelfuseV68ZS2P
ZS Series 56 VDC 40 V RMS 135 V Clamp 250 A 600 pF Radial Lead Varistor
LittelfuseV68ZA2P
ZA Series 56 VDC 40 V RMS 135 V Clamp 250 A 600 pF Radial Lead Varistor
描述
VARISTOR, 2.5J, 35VAC; Voltage Rating VAC: 35V; Voltage Rating V DC: 45V; Product Range: StandarD Series; Clamping Voltage Vc Max: 110V; Varistor Case Style: Disc 7mm; Varistor Type: Metal Oxide Varistor (MOV); Peak Surge Curr