TDK B57891S0203J008
Bulk 2 Through Hole NTC THERMISTOR NTC Thermistor 4.5mm 125C 200mW 4300K
数据表和文档
TDK
Datasheet27 页7 年前
Newark
EPCOS
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.80.70
Introduction Date1999-01-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Thermistor NTC 22K Ohm 10% 2-Pin Radial 4300K >= -3.5 Bulk
Thermistor NTC 20KOhm 5% 2-Pin Axial Bulk
NTC-Resistor wired up [BC Components] NTCLE100E3223JB0 NTC-Resistor wired up
Bulk 2 Through Hole NTC THERMISTOR NTC Thermistor 3.5mm 125C 4300K 5%
22K¦¸ ¡À3% 500mW ¡À2% 3740K 0402 3.3mm*3mm*24mm
Type K164 NTC thermistor; 22K ohm 125degC
描述
NTC Elements, Nominal Resistance=20kΩ, Nominal Resistance Tolerance=±5%
NTC Thermistor, 20000ohm, Through Hole Mount
NTC Thermistors 891/ 20 K/J8 NTC Thermistor
THERMISTOR NTC 20KOHM 4300K DISC
20k惟 200mW 卤5% 卤1% NTC Thermistors ROHS
Thermistor, Ntc, 20K, Radial Leaded; Zero Power Resistance At 25°C:20Kohm; Product Range:B57891S Series; Thermistor Mounting:Through Hole; Beta Value (K):4300K; Thermistor Case Style:-; Thermistor Terminals:Radial Leaded; Operating Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B57891S0203J008