EPCOS B57891M0102J000
Bulk 2 Through Hole NTC THERMISTOR NTC Thermistor 3.5mm 125C 3930K 5%
数据表和文档
Upverter
Datasheet29 页7 年前
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
-2.87%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 EPCOS B57891M0102J000 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
符号封装
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
NTC-Resistor wired up [BC Components] NTCLE100E3102JB0 NTC-Resistor wired up
NTC Thermistor, 1000ohm, Through Hole Mount
Thermistor NTC 1K Ohm 5% 2-Pin Radial 3730K >= -3.5 Bulk Automotive
Epcos B57164K102J 1K ±5% 125°C NTC Thermistor K164 Series
Thermistor NTC 1K Ohm 5% 2-Pin Radial 3930K >= -3.5 Bulk Automotive
描述
Thermistor, Ntc, 1K, Radial Leaded; Zero Power Resistance At 25°C:1Kohm; Product Range:B57891M Series; Thermistor Mounting:Through Hole; Beta Value (K):3930K; Thermistor Case Style:-; Thermistor Terminals:Radial Leaded; Operating Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B57891M0102J000