EPCOS B57431V2223J62
Thermistor NTC 22KOhm 5% 2-Pin 0805 Blister T/R
数据表
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
North Star MicroNS-B57431V2223J62联系方式
7d
数据表和文档
_legacy Avnet
Datasheet22 页13 年前
DigiKey
RS (Formerly Allied Electronics)
相关零件
Thermistor NTC 22K Ohm 5% 2-Pin 0805 Surface Mount Solder Pad 3987K Plastic T/R
GLASS PROTECTED NTC THERMISTOR NTC Thermistor, 22000ohm, Surface Mount
Chip NTC Thermistors (Sensor), Resistance (at 25°C)=22kΩ, Resistance Tolerance (at 25°C)=±3%
Thermistor NTC 22KOhm 5% 2-Pin 0402 Cardboard T/R
Thermistor NTC 22K Ohm 5% 2-Pin 0603 Surface Mount Solder Pad 4455K T/R
描述