TDK B32921C3104M000
Film Capacitor, Polypropylene, 630V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
Burklin Elektronik
Datasheet28 页5 年前
Newark
TME
ODG (Origin Data Global)
Ciiva
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2004-11-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Yageo GroupR46KI310000M1M
Film Capacitor, Polypropylene, 560V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR46KI310050M1M
PanasonicECQUAAF104M
Film Capacitor, Polypropylene, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR46KF310000P1M
Film Capacitor, Polypropylene, 800V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
描述
CAP FILM 0.1UF 20% 305VAC RADIAL / Cap Film Suppression X2 0.1uF 630VDC/305VAC PP 20% (13 X 6 X 12mm) Radial Plastic Rectangular Can 10mm 110°C Bulk
FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 20% 100nF 630V
Capacitor Polypropylene Pp Film, 0.1Uf, 305V, 20%, Radial; Dielectric Type:Metallized Pp; Capacitor Case/Package:Radial Box - 2 Pin; Capacitance:0.1Μf; Capacitance Tolerance:± 20%; Suppression Class:X2; Voltage Rating X:305Vac Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B32921C3104M000