EPCOS B32913A3224M189
Epcos B32913 220nF Polypropylene Film Capacitor 330 V ac +/-20%; Through Hole
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet21 页5 年前
EPCOS
Ciiva
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 EPCOS B32913A3224M189 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
Film Capacitor, Polypropylene, 800V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.22uF, Through Hole Mount
Film Capacitor, Polypropylene, 760V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.22uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR46KN322000M1M
Film Capacitor, Polypropylene, 560V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.22uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR46KI322000M2M
描述
Safety Capacitor, 0.22 uF, 530 VAC, ± 20%, X1, Metallized PP, Radial Box - 2 Pin, Through Hole
Cap, 0.22Uf, Class X1, 330V, Rad Rohs Compliant: Yes |Epcos B32913A3224M189
FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 20% 220nF 330V