TDK B32776G1805K000
Film Capacitor, Polypropylene, 1300V, 10% +Tol, 10% -Tol, 8uF, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
TME
Datasheet50 页3 年前
TDK
Newark
element14 APAC
Ciiva
供应链
Country of OriginBrazil, India, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2008-06-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
B32796 Series 250V 8 uF ±10% LS=37.5mm AC Filtering Metallized PP Film Capacitor
FILM CAP MKP AC FILTER 7.5µF 10% 400Vac LS 37.5mm
Film Capacitor, Polypropylene, 300V, 10% +Tol, 10% -Tol, 8.2uF, Through Hole Mount
Cornell DubilierBLC080J112B4A
Film Capacitor, Polypropylene, 1100V, 5% +Tol, 5% -Tol, 8uF, Through Hole Mount
Film Capacitor, Polypropylene, 700V, 5% +Tol, 5% -Tol, 8uF, Through Hole Mount
描述
Metallized Polypropylene Capacitors (MKP/MFP), 8uF, 1300V DC, 20mm(W) x 39.5mm(H) x 41.5mm(L)
8uF -40鈩儈+105鈩 卤10% 1.3kV Plugin,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS
Cap Film 8uF 1300V PP 10%( 41.5 X 20 X 39.5mm) Radial 37.5mm 0.008 Ohm 105C Bulk
FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 10% 8muF 1.1kV
CAP, 8µF, 1.1 KV, 10%, PP; Capacitance: 8µF; Voltage Rating: 1.1kV; Capacitor Dielectric Type: PP (Polypropylene); Capacitance Tolerance: ± 10%; Product Range: B32776 Series; Capacitor Case Style: -; Capacitor Terminals: Radial
Capacitor, 8Uf, 1.3Kvdc, 11A, Radial; Dielectric Type:Metallized Pp; Capacitor Case/Package:Radial Box - 4 Pin; Capacitance:8Μf; Capacitance Tolerance:± 10%; Typical Applications:Dc Link; Capacitor Mounting:Through Hole Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B32776G1805K000