EPCOS B32674D4225K000
Film Capacitor, Polypropylene, 450V, 10% +Tol, 10% -Tol, 2.2uF, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet43 页3 年前
EPCOS
Burklin Elektronik
Farnell
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
-18.87%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 EPCOS B32674D4225K000 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Yageo GroupR46KR422000M2K
Film Capacitor, Polypropylene, 560V, 10% +Tol, 10% -Tol, 2.2uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR46KR422050M2K
PanasonicECW-FD2W225K4
PanasonicECWFD2W225K
描述
Cap Film 2.2uF 450V PP 10% (31.5 X 12.5 X 21.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 27.5mm 0.0149 Ohm 105C Automotive Bulk
2.2 µF Film Capacitor 450V Polypropylene (PP), Metallized Radial
2.2uF -40鈩儈+105鈩 卤10% 450V Plugin,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS
Capacitor Polypropylene Pp Film, 2.2Uf, 450V, 10%, Radial; Dielectric Type:Metallized Pp; Capacitor Case/Package:Radial Box - 2 Pin; Capacitance:2.2Μf; Capacitance Tolerance:± 10%; Typical Applications:Dc Link; Voltage(Ac):- Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B32674D4225K000