TDK B32671L0562J000
Film Capacitor, Polypropylene, 1000V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.0056uF, Through Hole Mount
数据表和文档
TDK
Datasheet39 页5 年前
Newark
Ciiva
EPCOS
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2004-08-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
PanasonicECW-H12562JV
Film Capacitor, Polypropylene, 1250V, 5% +Tol, 5% -Tol, 5.6uF, Through Hole Mount
Yageo GroupPHE450PK4560JR05
Cap Film 0.0056uF 2000V PP 5% (18 X 6 X 11mm) Radial Wound 15mm 125C Automotive Bulk
Yageo GroupF426JF562J100C
Film Capacitor, Polypropylene, 100V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.0056uF, Through Hole Mount
PanasonicECW-H16562JV
Film Capacitor, Polypropylene, 1600V, 5% +Tol, 5% -Tol, 5.6uF, Through Hole Mount
Film Capacitor, Polypropylene, 2000V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.0056uF, Through Hole Mount
描述
Metallized Polypropylene Capacitors (MKP/MFP), 0.0056uF, 1000V DC, 5mm(W) x 11mm(H) x 13mm(L)
5.6nF -55鈩儈+110鈩 卤5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS