EPCOS B32652A3474J000
Film Capacitor, Polypropylene, 250V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.47uF, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet61 页5 年前
EPCOS
Newark
Burklin Elektronik
element14 APAC
库存历史记录
3 个月趋势:
+109%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 EPCOS B32652A3474J000 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Yageo GroupR75II34704040J
Yageo GroupPHE426HB6470JR06
Yageo GroupR75II3470AA40J
PanasonicECWF2474JAQ
PanasonicECW-F2474HAB
Ecwf(A), Met Polyprop Film Cap, Rad Lead Rohs Compliant: Yes |Panasonic ECW-F2474HAB
描述
Cap Film 0.47uF 250V PP 5%( 18 X 8.5 X 14.5mm) Radial Wound 15mm 110C Automotive Bulk
470nF -55鈩儈+100鈩 卤5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS
Radial FILM CAPACITOR B32652 160V 0.47muF ±5% 0.709Lx0.335W 18.00mmx8.50mm
Metallized Polypropylene Capacitors (MKP/MFP), 0.47uF, 250V DC, 8.5mm(W) x 14.5mm(H) x 18mm(L)
Film Capacitor, B32652 Series, 0.47 F, 5%, Pp (Polypropylene), 250 V Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B32652A3474J000