EPCOS B32561J6473K000
Cap Film 0.047uF 400V PET 10% (11.5 X 2.6 X 6mm) Radial 10mm 125°C Bulk
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet46 页7 年前
EPCOS
Newark
Ciiva
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 EPCOS B32561J6473K000 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2000-09-29
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
PanasonicECQ-E4473KF
Capacitor;ECQE,Met Polyester Film Cap,Radial,400VDC,0.047uF,10%,Blk ST
PanasonicECQ-E4473KFA
Ecqe(F), Met Polyester Film Cap Radial L Rohs Compliant: Yes |Panasonic ECQ-E4473KFA
Yageo GroupR60MF2470AA6AK
Cap Film 0.047uF 400V PET 10% (13 X 4 X 9mm) Radial Stacked 10mm 105C Automotive Bulk
Yageo GroupR82MC2470AA50K
Film Capacitor, Polyester, 400V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.047uF, Through Hole Mount
PanasonicECQ-E4473KF3
Ecqe(F), Met Polyester Film Cap Radial L Rohs Compliant: Yes |Panasonic ECQ-E4473KF3
Cap Film 0.047uF 400V PET 10% (7.5 X 6 X 10.5mm) Radial Stacked 5mm 125C Automotive T/R
描述
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 400V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.047uF, Through Hole Mount
FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 10% 47nF 200V
CAP, 0.047µF, 400V, 10%, PET; Capacitance: 47000pF; Voltage Rating: 400V; Capacitor Dielectric Type: PET (Polyester); Capacitance Tolerance: ± 10%; Product Range: B32561 Series; Capacitor Case Style: -; Capacitor Terminals: Rad