EPCOS B32559C6103K000
Cap Film 0.01uF 400V PET 10% (7 X 3 X 7.5mm) Radial Stacked 5mm 125C Bulk
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet24 页8 年前
Newark
TDK
Ciiva
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Yageo GroupR82MC2100AA50K
Cap Film 0.01uF 400VDC/200VAC PET 10% 7.2 X 3.5 X 7.5mm RDL 5mm Loose in Box
PanasonicECQ-E4103KF
ECQ-E(F) FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 0.406Lx0.169W 10.30mmx4.30mm ±10% 10000pF 400V
Yageo GroupR82MC2100Z350K
Film Capacitor, 0.01 uF, 200 V, 400 V, ± 10%, Metallized PET Stacked, Radial Box - 2 Pin
Yageo GroupR82MC2100DQ50K
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 400V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.01uF, Through Hole Mount
PanasonicECQE4103KF3
Cap Film 0.01uF 400V PET 10% (10.3 X 4.3 X 12.4mm) Radial 5mm 105°C Ammo Pack
描述
Film Capacitor, Polyester, 400V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.01uF, Through Hole Mount, 2812
CAPACITOR PEN FILM, 0.01UF, 400V, 10%, RADIAL
CAPACITOR PEN FILM, 0.01UF, 400V, 10%, RADIAL; Capacitance:0.01µF; Capacitance Tolerance:± 10%; Capacitor Dielectric Type:Polyethylene Naphthalate; Voltage Rating:400V; Capacitor Terminals:Radial Leaded; Lead Spacing:5mm
Capacitor Pen Film, 0.01Uf, 400V, 10%, Radial; Dielectric Type:Metallized Pet Stacked; Capacitor Case/Package:Radial Box - 2 Pin; Capacitance:0.01Μf; Capacitance Tolerance:± 10%; Typical Applications:High Current, Pulse; Esr:- Rohs Compliant: Yes |Epcos B32559C6103K