TDK B32529C0472K000
Cap Film 0.0047uF 63V PET 10% (7.3 X 2.5 X 6.5mm) Radial 5mm 125C Automotive Bulk
Production
价格与库存
数据表和文档
Burklin Elektronik
Datasheet44 页5 年前
Newark
Ciiva
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2000-04-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Film Capacitor, Polyester, 63V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.0047uF, Through Hole Mount
Cap Film 0.0047uF 63V PET 10%( 7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial 5mm 100C Bulk
Yageo GroupR82MC1470Z350K
Cap Film 0.0047uF 400V PET 10% (7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial Stacked 5mm 105C Automotive Bulk
Yageo GroupR82EC1470DQ50K
Cap Film 0.0047uF 100V PET 10% (7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial Stacked 5mm 105C Automotive Ammo
Cap Film 0.0047uF 100V PET 10% (7.3 X 2.5 X 6.5mm) Radial Wound 5mm 125C Automotive T/R
Film Capacitor, Polyester, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.0047uF, Through Hole Mount
描述
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 0.0047uF, 63V DC, 2.5mm(W) x 6.5mm(H) x 7.3mm(L)
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 63V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.0047uF, Through Hole Mount
卤10% 63V 4.7nF -55鈩儈+125鈩 Metallized Polyethylene Terephthalate (PET) Film Capacitors ROHS
TDK B32529C0472K000 PET capacitor 0.0047 µF 63V DC 40V AC 10% 5x7.3x2.5mm
FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 10% 4.7nF 40V