Endicott Research Group H10110152
6 inch (152 mm) 26 AWG 12 Position Wire to Board Cable Assembly
数据表
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
Classic ComponentsH101101523
3h
数据表和文档
Future Electronics
Datasheet1 页16 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
描述