Elna DHL-5R5D224T
DHL Series 5.5 V 0.22 F 13.5 x 9.5mm Dynacap Double Layer Electrolytic Capacitor
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页7 年前
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Elna DHL-5R5D224T 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.29.00.40
Introduction Date2011-09-15
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 2 weeks ago)
LTB Date2026-03-31
描述
Electric Double Layer Capacitor, 5.5V, 80% +Tol, 20% -Tol, 0.22uF, Through Hole Mount
Radial Can ELECTRIC DOUBLE LAYER CAPACITOR DHL 5.5V 220mF -20% +80% 0.531Dia 13.50mm
Cap Supercap 0.22F 5.5V -20% to 80% (13.5 X 9.5mm) Radial Cylindrical 5mm 1000h 85C
220mF 1000h@ 85¡ãC 5.5V 40¦¸ -20%~80% 9.5mm*9.5mm*9.5mm
DBL LAYER Wide-TEMP CAP 0.22F 5.5V