ECS International ECS-100AX-200
Oscillator XO 20MHz ±100ppm TTL 60% 5V 4-Pin Metal DIP Thru-Hole Tube
数据表和文档
3 个月趋势:
-4.41%
符号封装
3D下载
供应链
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
ECS InternationalECS-100A-200
Crystal Clock Oscillator 20MHz 14-Pin Metal DIP
CTS ComponentsCB3-2I-20M0000
Oscillator XO 20MHz ±100ppm 50pF HCMOS/TTL 55% 5V 4-Pin SMD T/R
SG-615P Series 20 MHz 5 V ±100 ppm -20° to 70°C Surface Mount Oscillator
CMOS/TTL Output Clock Oscillator, 20MHz Nom
Oscillator XO 18.432MHz ±100ppm 50pF CMOS/TTL 60% 5V 4-Pin PDIP Thru-Hole Bulk
CTS ComponentsMXO45-2C-19M6608
TH Crystal Oscillator 19.6608MHz 5V 50pF 4-Pin Metal DIP Tray
描述
TH Crystal Oscillator 20MHz 4-Pin DIP
5V ¡À100ppm 20MHz ¡À0.01% DIP-14 20.86mm*13.2mm*5.08mm
TTL Output Clock Oscillator, 1MHz Min, 150MHz Max, 20MHz Nom