EBM-Papst W2D300-CD04-53
AC Fan Ball Bearing 266V/460V 0.66A/0.38A 275W 2800RPM Flange Mount
数据表
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet436 页18 年前
Datasheet5 页13 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+112%
描述
Supply Voltage: 460V; Current Type: AC; Fan Frame Size: 300mm; External Depth: -; Noise Rating: -; Flow Rate - Imperial: -; Flow Rate - Metric: -; Bearing Type: Ball; Power Connection Type: 9 Lead Wires; Current Rating: 660mA; Power Rating: -
Nominal Rated Voltage Ac:230V/400V; Fan Frame Type:Circular; Fan Frame Size:300Mm; External Depth:-; Bearing Type:Ball Bearing; Air Flow - Cfm:-; Noise Rating:-; Power Rating:275W; Rated Speed:2800Rpm; Current Rating:660Ma Rohs Compliant: Yes |Ebm-Papst W2D300-CD04-53