EBM-Papst R4E225-AI01-10
Fan Motorized Impellers 230VAC Round - 225MM Dia Ball 310.0 Cfm (8.68M /min) 2 Wire Leads
数据表和文档
Farnell
Datasheet2 页11 年前
Master Electronics
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
-4.55%