Eaton XTOB010CC1
Overload Relay Xt Iec Bimetallic Relay 6-10A Range 45 1NO-1NC 10A, Xt Series
数据表
数据表和文档
Newark
Datasheet257 页9 年前
Datasheet312 页17 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
描述
Eaton XT IEC bimetallic overload relay, 6-10A overload range, 45 mm Frame size, 1NO-1NC contact configuration, Direct to contactor mounting, used with 18-32A contactor, 10A trip type
Overload Relay; Intensidad De Sobrecarga, Mín.:6A; Intensidad De Sobrecarga, Máx.:10A; Bobina, Tensión Dc Max:220V; Bobina, Tensión Vac Nom:600V; Bobina, Tensión Ac Max:600V; Bobina, Tensión Vdc Nom:220V |Eaton Cutler Hammer XTOB010CC1