Eaton XTCE065D00T
IEC Magnetic Contactor, No Auxiliary Contacts, 24V AC, 3 P, Non-Reversing, Screw
数据表
数据表和文档
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet2 页4 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+98.31%
描述
Eaton XT IEC contactor, 65A, 24 Vac, 50-60 Hz, 0NO-0NC, 65A, Frame D, 55 mm, 50-60 Hz, 5, 10, 15/ 20, 25, 50, 60 hp (1/3PH @115, 200, 230/200, 230, 460, 575 V), Three-pole, Screw terminals, Full voltage non-reversing contactor