Eaton XTCE018C10TD
Contactor, 3-POLE, Fnvr, 18A, C-frame, 1NO, 24 VDC Coil, Xt Iec Series
数据表
数据表和文档
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet7 页17 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+127%
描述
IEC Magnetic Contactor, 1NO, 24V DC, 3 P, Non-Reversing, Screw
Eaton Corporation Cont 3P Fvnr 18A Fr C 1No 24-27Vdc
CONTACTOR, SPST-NO, 24VDC, 18A, DIN RAIL
IECMAGSTARTER, NONREVERSING, 24-
Eaton XT IEC contactor, 18A, 24-27 Vdc, 1NO, 18A, Frame C, 45 mm, 2, 2, 3/ 5, 5, 10, 15 hp (1/3PH @115, 200, 230/200, 230, 460, 575 V), Three-pole, Non-reversing, XT IEC series, Screw terminals, Full voltage non-reversing contactor