Eaton XTCE012B10TD
Contactor, 3-POLE, Fnvr, 12A, B-frame, 1NO, 24 VDC Coil, Xt Iec Series
数据表
数据表和文档
Newark
Datasheet312 页17 年前
Datasheet116 页9 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
-84.87%
描述
Eaton XT IEC contactor, 12A, 24 Vdc, 1NO, 12A, Frame B, 45 mm, 1, 2, 2/ 3, 3, 10, 10 hp (1/3PH @115, 200, 230/200, 230, 460, 575 V), Three-pole, Non-reversing, XT IEC series, Screw terminals, Full voltage non-reversing contactor
Contactor, Spst-No, 24Vdc, 12A, Din Rail; Contacto, Configuración:3Pst-No; Relé, Montaje:Carril Din, Panel; Tensión De Operación:690Vac; Corriente De Conmutación Ac1:22A; Bobina, Tensión Vac Nom:-; Bobina, Tensión Vdc Nom:24V |Eaton Cutler Hammer XTCE012B10TD