Eaton XRU1D120U
Screw Tbr 6A Spdt - 120Vac/110Vdc | Eaton - Cutler Hammer XRU1D120U
数据表
价格与库存
数据表和文档
element14 APAC
Datasheet205 页9 年前
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
描述
Other Power Distribution Contacts and Accessories 1P 6A 120V EA
Eaton DPDT Screw Connection, Standard Terminal Block Relays, 24 Vdc, 6A
Relay, Spdt, 250Vac, 6A; Contact Configuration:Spdt; Coil Voltage:120Vac; Contact Current:6A; Product Range:Xr Series; Relay Mounting:Din Rail; Coil Type:-; Contact Voltage Vac:250V; Relay Terminals:Screw; Contact Voltage Vdc:250V Rohs Compliant: No |Eaton Cutler Hammer XRU1D120U