Eaton XEV10-50-T
Electric Fuse, 50A, 500VDC, 20000A (IR), Inline/holder, 10x38mm
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页7 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2018-12-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
500V Fast Blow 50A , 38mm
Specialty Fuses 10MM EV