Eaton XEV10-50-B
Electric Fuse, 50A, 500VDC, 20000A (IR), Inline/holder, 10x38mm
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页7 年前
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
描述
Specialty Fuses 10MM EV