Eaton UP3B-100-R
Inductor Power Wirewound 11uH/10uH 20% 100KHz Ferrite 4.3A 26mOhm DCR T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
Newark
Datasheet7 页10 年前
Datasheet7 页19 年前
IHS
Master Electronics
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
-15.60%
供应链
Country of OriginPhilippines
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2005-07-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Ind Power Bobbin Core 10uH 20% 100KHz 22Q-Factor Ferrite 5.3A T/R