Eaton UP2UC-220-R
Inductor Power Unshielded Drum Core 22uH 20% 100KHz Ferrite 2.7A 0.085Ohm DCR T/R
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet4 页9 年前
Datasheet4 页14 年前
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginPhilippines
相关零件
Inductor Power Unshielded Wirewound 22uH 20% 100KHz 3.1A 0.085Ohm DCR T/R
Ind Power Wirewound 22uH 20% 100KHz 3.5A T/R