Eaton UP0.4C-470-R
Inductor Power Wirewound 46.5uH/47uH 20% 100KHz Ferrite 530mA 820mOhm DCR T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页10 年前
Datasheet2 页19 年前
Datasheet1 页18 年前
Master Electronics
Sager Electronics
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
+65.99%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 47uH 20% 100KHz 11Q-Factor Ferrite 0.6A 0.78Ohm DCR 1515 T/R
Wurth Elektronik74404042470
WE-LQS SMT Semi-Shielded Power Inductor
Wurth Elektronik74404041470
Inductor, 47Uh, Semishielded, 0.56A Rohs Compliant: Yes |Würth Elektronik 74404041470