Eaton T30030-3SR
Fuse Holder 3P 300V 30A Fuseblock
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页26 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
Master Electronics
供应链
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.01
Introduction Date2025-03-23
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 6 months ago)
描述
Eaton Bussmann Low Voltage N.American BUSS FUSEBLOCK CLASS T - T30030-3SR
Fuse Block 30A 300V Lug Screw Mount
FUSEBLOCK, 300 VAC, 1/2 TO 30 A, 3, #10 AWG (CU), GLASS POLYESTER, PHENOLIC